Diskuse k tématu: Tajemná kniha I CHING

Reklama
Re: ?
Autor: Petr | 13.02.2009 13:37:35
Humbuk se dělá kolem všeho. Představte si, že by se to týkalo jen Vás...dělala by jste kolem toho humbuk, nebo si řekla...když mám zemřít tak ať a žila by jste dále stejně jako doposud.
Re: ?
Autor: Zuzka | 13.02.2009 18:49:28
btw byste :)
Já jsem ten typ, co nemá potřebu všechno probírat. Bohužel se tohle zřejmě ale netýká jen mě.
Takových předpovědí bylo a bude. Pokud by se všichni zachovali tak, že by vybrali banku, na "posledních" x let si užívali..a potom ejhle, ke konci světa by nedošlo, to by asi opravdu nepotěšilo. Hmm jednoduše smůla, to by si potom ten člověk mohl rovnou hodit mašli..a vlastně by mu to vyšlo úplně nastejno :)
Re: ?
Autor: Petr | 14.02.2009 12:46:47
Ano, mate pravdu...a presne to jsem psal zde na webu, pokud jste to cetla...
Re: ?
Autor: Zuzka | 14.02.2009 14:52:03
Ano, samozrejme, vlastne se krasne shodneme :)
Re: ?
Autor: Maty | 22.04.2009 22:04:37
Hodit masli zase ne . Radci bych zil v sam prirode nez se zabit. Na druhou stranu je potreba si sice uvedomovat to riziko ale ne zit ve strachu ze blizici se smrti lepsi uz je pripravovat si vsechno na preziti ve svete s radiaci.
Re: ?
Autor: Doa | 10.07.2009 21:14:26
Já byh nemohla žít, kdybych věděla, že moje rodina to npřežila.. jinak bych radši žila v pravěku a pěstovala brambory a jezdila na koni - no, neplatili by se daně... sice by jsme neměli policii a chránit by jsme se museli sami... no tak by jsme si pořídíli pejsky... jaj, to by bylo skvělý... jenže ono se lehce řekne ale vše má své pro aproti... jednoduché je na něo nadávat ale těžký je něco kvalitního všem prospěšného vymyslet..
Re: ?
Autor: sabakugaara | 10.07.2009 21:58:12
myslis ze by tvoje rodina chtela aby ses kvuli nim zabila? Urcite ne navic kdys tvoje rodina nejspis stejne umre driv nes ty ted myslim rodice.prarodice,tetu,strejdu atd... az zemrou taky nebudes moct zit?
Re: ?
Autor: Gragamel | 26.04.2010 09:39:49
Ano samozřejmě. V pravěku měli lidé celá stáda koní a bramborami se ládovali od rána do večera. Trochu přemejšlet než něco napíšu občas neuškodí. V pravěku se žralo syrový maso s nějakejma kořínkama a jezdili leda tak po zadku......

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty